Anasayfa Kitap, Spor & Outdoor Kitap ve Dergi Edebiyat Roman İkizalev - İs Serisi 4 (Ciltli)

İkizalev - İs Serisi 4 (Ciltli)

Bu ürünün fiyatı FromTurkey tarafından belirlenmektedir.
96,40


0 Kişi Bu Ürünü Favorisine Ekledi

Stokta Var
G1M2D2R171U0

Bu ürün 76 kişi
tarafından incelendi

Bu Ürünü Rapor Et
Güvenli Alışveriş Sistemi

Sitemizde yaptığınız tüm alışverişlerin ödemesi direkt olarak satıcıya aktarılmaz. Ödemeleriniz bankaların güvenli havuz hesabında tutulur siz ürünü görüp onay verince satıcıya aktarılır.

Aldık Bunu İle Güvenli Alışveriş

Birbirilerini geride bırakmak zorunda olduklarına inanan İs, Korhan ile aralarındaki bağın kopmasının imkânsız olduğunu fark ettiğinde bir şansları daha olabileceğine inanır. İs, yeniden deneyebilmeleri için bir şart koşmuştur, zamanı geldiğinde Korhan’a bir soru soracaktır ve alacağı cevap, ikisinin kaderini belirleyecektir. Korhan, aşk ve geçmiş arasındaki o saç teli kadar ince çizgide İs’i kaybetmemek için  savaşırken, ikisi de kapıda onları bekleyen daha büyük bir fırtına olduğundan bihaberdirler.
Serinin dördüncü kitabında düğümler alevlere dönüşüyor ve ruhların çıra gibi yanacağı büyük bir yangın başlıyor. Ağlıyordum. Çünkü onsuz kalacaktım, artık bunu biliyordum. Onsuz kalmaktan korkuyordum, belki de bunun için ağlıyordum. Onu bu kadar çok sevdiğim için ağlıyordum.  Üzerimde bir tabut kapağı gibi duruyordu; sanki o benim mezarımdı, ölümümdü; ama o benim var oluşumdu. Bakışlarının ağırlığını hissettiğim anda gözlerim aralandı. Karanlığın hüküm sürdüğü odanın içinde parlayan bir çift lezâ yeşili göz ruhuma sızdığında, gözyaşlarım şiddetlendi. Gözyaşlarımın şiddetlenmesi onu daha da büyük bir acının kollarına itmiş gibi beni tuttu. Kollarının arasında, o bir tabut kapağı gibi üzerime kapanmışken altında öylece uzandım ve sadece ağladım. Bana dokundu, tuttu, sarıldı, üzerime gök gibi gerildi 
ve o da benimle birlikte ağladı.


Yazar: Binnur Şafak Nigiz
Yayınevi: Dokuz Yayınları
Cilt Durumu: Ciltli
Kağıt Türü: 3. Hamur
Kapak Türü: Sert Kapak
Yayın Dili: Türkçe
Sayfa Sayısı: 512
Basım Tarihi: Temmuz 2022
Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
Son Basım Tarihi: Temmuz 2022
Ebat: 13,5 X 21
Editör: Aycan Sarıahmet
Grafiker: Gizem Ulaş

Kargo Ücreti
Teslimat Süresi 1-3 iş günü
Satıcı Konumu İstanbul, Türkiye

Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne hiç yorum yazılmamış. Siz yazmak ister misiniz?